نام کاربری:     کلمه عبور:        
 
:Language
صفحه اصلیمعرفی شرکتفعالیت شرکتگالری عکستماس با ما
پیام رسان بیپ آماده انتقال سرورهایش به ایران است


مدیر عامل شرکت ترکسل که برای شرکت در همایش ایران کانکت ۲۰۱۶ در تهران حضور دارد با وزیر ارتباطات ایران دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار محمود واعظی با بیان سابقه تاریخی روابط دو کشور گفت: سطح فعلی همکاری های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی ایران و ترکیه مناسب است.
وی افزود: برای ایران ثبات و امنیت ترکیه بسیار مهم است.
وزیر ارتباطات ایران با اشاره به اهمیت ICT در جوامع کنونی گفت: در دنیای امروز، ارتباطات و فناوری اطلاعات نقش مهمی بر اقتصاد کشورها دارد و به عنوان محرکی است که از لحاظ اقتصادی دیگر بخش ها را نیز فعال می کند.
وی با اشاره به فعالیت های جمهوری اسلامی ایران در سال های اخیر در این حوزه گفت: با توجه به سیاست‌های دولت تدبیر و امید در بخش ICT، زمینه های زیادی برای همکاری و سرمایه گذاری وجود دارد.
مدیر عامل ترکسل ضمن تشکر از برگزاری مناسب اجلاس ایران کانکت، فعالیت‌های این شرکت را تشریح و با اشاره به سطح روابط موجود دو کشور آمادگی آن شرکت را برای توسعه همکاری های فیمابین با شرکت های مخابراتی ایران اعلام کرد.
وی در ادامه به طراحی نرم افزار BIP در ترکیه اشاره کرد و افزود: در حال حاضر حدود ۴۵ هزار ایرانی از این نرم افزار استفاده می‌کنند که شرکت ترکسل آمادگی لازم برای توسعه نرم افزار به زبان فارسی و نگهداری دیتاهای آن در داخل کشور ایران را دارد.
 
 ©2016 Rah Abrisham Development Company,All Rights Reserved صفحه اصلی  |  مشتریان شرکت  |  گالری  |  تماس با ما