نام کاربری:     کلمه عبور:        
 
:Language
صفحه اصلیمعرفی شرکتفعالیت شرکتگالری عکستماس با ما
سرعت شبکه‌های مخابراتی نسل چهارم ۲ برابر می‌شود


یک شرکت مخابراتی از ابداع فناوری جدیدی خبر داده که سرعت تبادل داده و دسترسی به اینترنت در شبکه‌های مخابراتی نسل چهارم موسوم به LTE را دو برابر می‌کند.

شرکت تی – موبایل پیش از این هم از فناوری خاصی در شبکه مخابراتی خود موسوم به ۴x۴ MIMO استفاده کرده بود که انتقال یک سیگنال بی سیم را از چهار مسیر مستقل ممکن می کرد و در نهایت این سیگنال ها با یکدیگر ترکیب شده و کارآیی و سرعت خدمات اینترنت همراه را افزایش می دهند. تی –موبایل این خدمات را در شبکه مخابراتی خود در ۳۱۹ شهر مختلف ارائه می دهد.
فناوری جدیدتر تی –موبایل برای دو برابر کردن سرعت شبکه های مخابراتی نسل چهارم (quadrature amplitude modulation (QAM  نام دارد و با استفاده از آن می توان حجم داده های منتقل شده در هر بار انتقال را افزایش داد و سرعت این انتقال را هم بیشتر کرد.
تی – موبایل مدعی است با استفاده از فناوری QAM و ترکیب آن با فناوری MIMO  سرعت بارگذاری خود را به ۴۰۰ مگابیت در ثانیه افزایش داده که ۱۰۰ مگابیت در ثانیه بیش از سرعت دانلود اپراتور مخابراتی وریزون می باشد. البته سرعت‌‌های یاد شده به صورت فرضی اعلام می شوند و ممکن است سرعت واقعی پایین‌تر از این ارقام باشد.
باید توجه داشت که بهره مندی از خدمات اینترنت پرسرعت مستلزم خرید گوشی‌هایی است که با شبکه های نسل چهارم تلفن همراه سازگاری داشته باشند. از جمله این گوشی‌ها می توان به Galaxy S۷  یا  S۷ Edge اشاره کرد.
 
 ©2016 Rah Abrisham Development Company,All Rights Reserved صفحه اصلی  |  مشتریان شرکت  |  گالری  |  تماس با ما